Podsumowanie ostatnich dwunastu miesięcy, nowa koncepcja działań i plany na 2020 rok były przewodnim tematem spotkania przedstawicieli Obserwatorium Zagrożeń dla Ludzi Młodych, które odbyło się w dniu 10 grudnia 2019 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Informujemy, że w dniu 27 listopada 2019 roku w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu odbędzie się „Konferencja dla ludzi z doświadczeniem”, która skierowana jest do środowiska senioralnego Poznania i Wielkopolski. Hasło przewodnie konferencji brzmi: „To jest czas dla se...

PPBW współorganizowała dwa pilotażowe szkolenia z zakresu przeciwdziałania radykalizacji, które miały miejsce 9 i 10 września 2019 roku w Poznaniu.

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu organizują dedykowane, pilotażowe szkolenie pt. „Rola lokalnej współpracy w zapobieganiu radykalizacji: mechanizm powstawania i skuteczne zapobieganie ekstremizmom”, które odbędzie się 9...

Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu oraz Fundacja Polska Sieć Polityki Narkotykowej zapraszają do udziału w bezpłatnej wojewódzkiej konferencji na temat Strategii Rozwiązywania Problemu Uzależnień.

Konferencja odbędzie się w dniu 1...

Please reload

OBSERWATORIUM ZAGROŻEŃ

DLA LUDZI MŁODYCH

Sekretariat Obserwatorium jest obsługiwany przez Polską Platformę Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Materiał wideo został wykorzystany dzięki uprzejmości firmy Fly Promotion

ul. Słowackiego 17/11, Poznań (60-822)

tel/fax 61 663 02 21

sekretariat@ppbw.pl