Konferencja na temat Strategii Rozwiązywania Problemu Uzależnień

07.12.2018

 

Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu oraz Fundacja Polska Sieć Polityki Narkotykowej zapraszają do udziału w bezpłatnej wojewódzkiej konferencji na temat Strategii Rozwiązywania Problemu Uzależnień.

Konferencja odbędzie się w dniu 10 grudnia 2018 r. w Poznaniu. Adresatami konferencji są przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych i pracowników oświaty z województwa wielkopolskiego.

 

Spotkanie umożliwi wymianę doświadczeń w zakresie przeciwdziałania narkomanii, skutecznego planowania i budowania strategii przeciwdziałania narkomanii w regionie oraz możliwości usprawnienia systemu współpracy między adresatami konferencji.

 

Konferencja przyczyni się do rozwoju programów profilaktycznych, edukacyjnych, programów redukcji szkód i systemu oceny zjawiska narkomanii oraz zacieśnienia współpracy w tym zakresie pomiędzy uczestnikami konferencji. Konferencja odbędzie się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego, przy al. Niepodległości 34 w Poznaniu.

 

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji, prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: rekrutacja13@politykanarkotykowa.com do dnia 08 grudnia 2018 r.

 

Po zakończeniu rejestracji uczestników Organizatorzy prześlą potwierdzenie zakwalifikowania do udziału w konferencji, zawierające informacje organizacyjne. Liczba uczestników jest ograniczona.

 

Program ramowy konferencji znajduje się tutaj.

 

 

 

Please reload

OBSERWATORIUM ZAGROŻEŃ

DLA LUDZI MŁODYCH

Sekretariat Obserwatorium jest obsługiwany przez Polską Platformę Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Materiał wideo został wykorzystany dzięki uprzejmości firmy Fly Promotion

ul. Słowackiego 17/11, Poznań (60-822)

tel/fax 61 663 02 21

sekretariat@ppbw.pl