Konferencja „Rola profilaktyki zintegrowanej w zapewnianiu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży”

17.11.2017

Na 6 grudnia w Pałacu Prymasowskim w Warszawie zaplanowano konferencję pt. „Rola profilaktyki zintegrowanej w zapewnianiu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży”. Jednym z celów spotkania jest próba odpowiedzi na pytanie, czy istnieje możliwość opracowania krajowej strategii w obszarze profilaktyki.

Podczas wydarzenia wystąpi wiele prelegentów, wśród których będą m.in. sędzia Anna Maria Wesołowska, reprezentanci Ministerstwa Sprawiedliwości, Policji, przedstawiciele organizacji pozarządowych, szkół czy jednostek samorządu terytorialnego z całego kraju. Konferencji będzie towarzyszyć pokaz technologii dedykowany służbom i instytucjom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo, który pozwoli ocenić, w jakim stopniu postęp technologiczny poprawia skuteczność Policji, służb specjalnych i innych podmiotów działających w imieniu bezpieczeństwa obywateli.

Spotkanie organizuje Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Patronami honorowymi wydarzenia są: Rzecznik Praw Dziecka, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Rzecznik Praw Obywatelskich. Partnerem merytorycznym konferencji jest Instytut Profilaktyki Zintegrowanej. Po więcej szczegółów zapraszamy pod ten link.

 

Please reload

OBSERWATORIUM ZAGROŻEŃ

DLA LUDZI MŁODYCH

Sekretariat Obserwatorium jest obsługiwany przez Polską Platformę Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Materiał wideo został wykorzystany dzięki uprzejmości firmy Fly Promotion

ul. Słowackiego 17/11, Poznań (60-822)

tel/fax 61 663 02 21

sekretariat@ppbw.pl