Rozmawiał z rodzicami o narkotykach i dopalaczach

31.10.2016

 
 
 Gdzie szukać pomocy, po czym rozpoznać, że dziecko jest pod wpływem narkotyków oraz jak wyglądają dopalacze i przedmioty służące do ich zażywania? To tylko niektóre informacje, jakie podczas spotkania z rodzicami w Gimnazjum "Rodzice dzieciom", przekazał policjant z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

W czwartek, 27 października 2016r. w Gimnazjum Stowarzyszenia „Rodzice dzieciom” w Gnieźnie z rodzicami oraz nauczycielami spotykał się policjant Zespołu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie asp. Krzysztof Socha.

 

Na spotkaniu funkcjonariusz przedstawił cele wielkopolskiego programu "Dopalacze niszczą życie" realizowanego przez KPP w Gnieźnie w ramach projektu "Obserwatorium zagrożeń dla ludzi młodych". Zaprezentował, też jak postępować z osobami po użyciu narkotyków oraz rozpoznawać nowoczesne narkotyki.

 

Ponadto asp. Krzysztof Socha przedstawił akcesoria mogące służyć do zażywania środków odurzających oraz ewentualne sposoby używania nowoczesnych narkotyków przez osoby nieletnie.

  
Please reload

OBSERWATORIUM ZAGROŻEŃ

DLA LUDZI MŁODYCH

Sekretariat Obserwatorium jest obsługiwany przez Polską Platformę Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Materiał wideo został wykorzystany dzięki uprzejmości firmy Fly Promotion

ul. Słowackiego 17/11, Poznań (60-822)

tel/fax 61 663 02 21

sekretariat@ppbw.pl